Dacia Logan MCV LPG

DACIA LOGAN LPG_1
DACIA LOGAN LPG_2
DACIA LOGAN LPG_3
DACIA LOGAN LPG_4
DACIA LOGAN LPG_5
DACIA LOGAN LPG_6
DACIA LOGAN LPG_7
DACIA LOGAN LPG_8
DACIA LOGAN LPG_9
DACIA LOGAN LPG_10
DACIA LOGAN LPG_11
DACIA LOGAN LPG_12
DACIA LOGAN LPG_13
DACIA LOGAN LPG_14
DACIA LOGAN LPG_15
DACIA LOGAN LPG_16
DACIA LOGAN LPG_17
DACIA LOGAN LPG_18
DACIA LOGAN LPG_19
DACIA LOGAN LPG_20
DACIA LOGAN LPG_21
DACIA LOGAN LPG_22
DACIA LOGAN LPG_23
DACIA LOGAN LPG_24
DACIA LOGAN LPG_25
DACIA LOGAN LPG_26
DACIA LOGAN LPG_27
DACIA LOGAN LPG_28
DACIA LOGAN LPG_29
DACIA LOGAN LPG_30
DACIA LOGAN LPG_31
DACIA LOGAN LPG_32
DACIA LOGAN LPG_33
DACIA LOGAN LPG_34
DACIA LOGAN LPG_35
DACIA LOGAN LPG_36
DACIA LOGAN LPG_37
DACIA LOGAN LPG_38
DACIA LOGAN LPG_39
DACIA LOGAN LPG_40
DACIA LOGAN LPG_41
DACIA LOGAN LPG_42
DACIA LOGAN LPG_43
DACIA LOGAN LPG_44
DACIA LOGAN LPG_45
DACIA LOGAN LPG_46
DACIA LOGAN LPG_47
DACIA LOGAN LPG_48
DACIA LOGAN LPG_49
DACIA LOGAN LPG_50

Dacia Logan MCV LPG

Dacia Logan MCV dysponuje 5 pełnowymiarowymi miejscami i bagażnikiem o pojemności 573 dm3, jednym z najobszerniejszych w klasie aut. Tak pojemny bagażnik zapewnia Loganowi MCV maksymalną wszechstronność. Bardzo funkcjonalna, składana tylna kanapa z oparciem dzielonym w układzie 1/3- 2/3 pozwala w bardzo prosty sposób powiększyć przestrzeń bagażową zależnie od aktualnych potrzeb. Dostęp do bagażnika Nowej Dacii Logan MCV jest ułatwiony dzięki nisko umieszczonemu progowi załadunku. Dacia Logan MCV jest wszechstronnym autem, dostępnym za bardzo przystępną cenę.

Wszechstronność i rekordowa przestronność wnętrza Dacii Logan MCV idzie w parze z atrakcyjnością zewnętrznego designu. Wyrazisty rysunek boków i zgodność z nowym standardem identyfikacji wizualnej marki Dacia zapewniają Dacii Logan MCV bardzo harmonijną, stwarzającą wrażenie solidności i dynamiki sylwetkę.

Atrakcyjny design wnętrza. Dacia Logan MCV oferuje ciemnografitową deskę rozdzielczą, z kompletnym zespołem zegarów i wskaźników o nowoczesnej stylistyce, z chromowanymi obramowaniami zegarów oraz wyjątkowo funkcjonalnymi przełącznikami najnowszej generacji.

Chromowane są również obramowania nawiewów, logo marki na kierownicy oraz wstawka w gałce dźwigni zmiany biegów (zależnie od wersji). Środkowa konsola została podkreślona ozdobną wstawką (zależnie od wersji), współgrającą z wewnętrznymi uchwytami do zamykania drzwi i ozdobną wstawką na kierownicy.

Wiele uwagi poświęcono uzyskaniu wysokiej jakości postrzeganej, którą dodatkowo podkreśla staranny dobór materiałów i dokładność spasowania elementów.

Oferta Dacii Logan MCV obejmuje system multimedialny Dacia Plug&Radio, który składa się z radioodtwarzacza CD MP3 z dużym wyświetlaczem. Elementami uzupełniającymi system są: Bluetooth®, gniazda USB i jack w panelu czołowym oraz pilot do sterowania przy kierownicy. Technologia Bluetooth® umożliwia z jednej strony prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk, z synchronizacją książki telefonicznej i historii połączeń, z drugiej zaś słuchanie ulubionej muzyki z przenośnych odtwarzaczy w systemie audiostreamingu za pośrednictwem głośników pojazdu.

Dacia Logan MCV jest oferowana z benzynowymi i wysokoprężnymi jednostkami napędowymi, spełniającymi potrzeby kierowców w każdych warunkach drogowych.

 

Oferta silników benzynowych obejmuje dwie jednostki: 1.2 16 V 75 i TCe 90.

- Silnik 1.2 16 V 75 spełnia w całości specyficzne dla marki DACIA kryteria dotyczące jego kosztu, solidności i łatwości utrzymania. Charakteryzuje się on wysokim momentem obrotowym, dostępnym już od najniższych obrotów w szerokim zakresie prędkości obrotowych silnika. Silnik ten rozwija moc 75 KM (55 kW) i zużywa 5,8 l/100 km* w cyklu mieszanym.

- Silnik TCe 90 - nowy symbol doskonałości podzespołów mechanicznych Grupy Renault. Jest to silnik turbodoładowany, po downsizingu, umożliwiający znaczne obniżenie poziomu zużycia paliwa. Rozwija moc 90 KM i cechuje się bardzo umiarkowanym zużyciem paliwa, wynoszącym 5,0 l/100 km*. 

 

Zasilanie dwupaliwowe benzyna / LPG

- silnik 1.2 16 V 75 jest również dostępny w wersji zasilanej gazem LPG. Jest to rozwiązanie ekonomiczne (najtańszy rodzaj paliwa), bezpieczne (fabryczny montaż układu) i przyjazne dla środowiska (brak emisji benzenu, siarki i ołowiu, obniżona w porównaniu do równoważnego silnika benzynowego emisja CO2).

 

Oferta silników wysokoprężnych obejmuje dwie jednostki: dCi 75 i dCi 90.

- Cieszący się światowym uznaniem z tytułu swojej niezawodności, przyjemności jazdy i osiągów silnik 1.5 dCi będzie również montowany w Dacii Logan MCV. Nowa generacja tego silnika dysponuje zwiększonym momentem obrotowym, oznaczającym dla kierowców dynamiczniejsze przyspieszenia przy ruszaniu z miejsca i na kolejnych biegach. Te dynamiczne i ciche silniki zapewniają wysoki poziom przyjemności prowadzenia, odznaczają się bardzo niskim zużyciem paliwa (3,8 l/100 km*) i są przyjazne dla środowiska (99 g CO2/km*).

Niezawodność wystawiona na szczególną próbę

Dacia daje gwarancję długotrwałej niezawodności swoich modeli i zyskuje zaufanie swoich klientów. Modele Dacii są testowane w skrajnie trudnych warunkach użytkowania. Oprócz standardowych testów na stanowiskach badawczych Grupa Renault poddaje nowe modele swoich aut surowym testom w warunkach rzeczywistych.

Dacia Logan MCV objęta 3-letnią gwarancją

Podobnie jak pozostałe modele z gamy Dacii, Logan MCV został objęty 3-letnią gwarancją (lub do 100 000 km)*.