top of page

Targi Motor Show Poznań 2015

 

Największe wydarzenie motoryzacyjne w Polsce potrwa w tym roku o jeden dzień dłużej. 200 wystawców przedstawi najnowocześniejsze modele samochodów w dniach 9-12 kwietnia. Organizatorzy chcą pobić ubiegłoroczny rekord odwiedzających i czekają na 120 tysięcy miłośników motoryzacji.

 

czytaj wiecej....

VI OGÓLNOPOLSKIE TARGI MOTORYZACYJNE I BIZNESOWE -  FLEET MARKET 2014
 

Targi Fleet Market to wydarzenie skupiające przedstawicieli 5 000 firm z całej Polski. Spotkanie to gromadzi zarówno przedstawicieli sektora MŚP, jak i dużych międzynarodowych korporacji.

Niemal wszyscy importerzy motoryzacyjni zaprezentują łącznie około 100 najnowszych modeli samochodów przeznaczonych dla biznesu. Na gości czeka także kilka biznesowych premier motoryzacyjnych.

 

czytaj wiecej...

Już 23-24 maja 2015 r. odbędą się pierwsze Targi Pojazdów Sportowych i Tuningu - MotoSport & Tuning Show. Jest to jedyne takie wydarzenie w Polsce, gdzie w jednym miejscu, obok największych dealerów samochodowych i producentów znanych marek luksusowych i sportowych, znajdą się przedstawiciele profesjonalnych serwisów samochodowych oraz producenci części i akcesoriów do tuningu.

czytaj więcej...

7 Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów zapraszamy w dniach od 6 do 8 lutego 2015 roku do Centrum Targowego MT Polska, przy ulicy Marsa 56 w Warszawie.

 

 

czytaj wiecej...

TÜV NORD Polska Zapraszamy po raz 11-sty na Forum Wymiany Doświadczeń Branży Motoryzacyjnej!

 

 

czytaj wiecej....

W dniach 22 - 24 września Auto Plus Radio i TV wraz z "Szpilki za kierownicą" oraz SEAT Polska zorganizowało I Rajd Seata po malowniczych terenach Mińska Mazowieckiego. Zawodnicy, którymi tym razem byli dziennikarze zawitali między innymi do Latowicza i Jeruzal, gdzie kręcony jest serial Ranczo.

bottom of page