top of page
VI OGÓLNOPOLSKIE TARGI MOTORYZACYJNE I BIZNESOWE -  FLEET MARKET 2014
FLEET MARKET_27.jpg
FLEET MARKET_17.jpg
FLEET MARKET_18.jpg
FLEET MARKET_19.jpg
FLEET MARKET_23.jpg
FLEET MARKET_26.jpg
FLEET MARKET_25.jpg
FLEET MARKET_24.jpg
FLEET MARKET_22.jpg
FLEET MARKET_21.jpg
FLEET MARKET_20.jpg
FLEET MARKET_16.jpg
FLEET MARKET_15.jpg
FLEET MARKET_14.jpg
FLEET MARKET_13.jpg
FLEET MARKET_12.jpg
FLEET MARKET_11.jpg
FLEET MARKET_10.jpg
FLEET MARKET_9.jpg
FLEET MARKET_8.jpg
FLEET MARKET_7.jpg
FLEET MARKET_6.jpg
FLEET MARKET_5.jpg
FLEET MARKET_4.jpg
FLEET MARKET_3.jpg
FLEET MARKET_2.jpg
FLEET MARKET_1.jpg

Redakcja programu W szpilkach za kierownicą odwiedziła VI ogólnopolskie targi Motoryzacyjne i biznesowe - Fleet Market 2014.

 

Targi Fleet Market to wydarzenie skupiające przedstawicieli 5 000 firm z całej Polski. Spotkanie to gromadzi zarówno przedstawicieli sektora MŚP, jak i dużych międzynarodowych korporacji.

Niemal wszyscy importerzy motoryzacyjni zaprezentują łącznie około 100 najnowszych modeli samochodów przeznaczonych dla biznesu. Na gości czeka także kilka biznesowych premier motoryzacyjnych.

 

Targi to także aktualne oferty leasingowe i kredytowe, praktyczne rozwiązania prawne i podatkowe z zakresu podatku VAT, dochodowego, prawa pracy i rozliczeń samochodów firmowych.

Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych.

Dla gości Fleet Market oddajemy do dyspozycji i indywidualnych konsultacji – ekspertów od prawa podatkowego, prawa pracy, specjalistów i praktyków z zakresu zakupu auta do firmy, jego amortyzacji, eksploatacji i odsprzedaży.

Odwiedzą nas właściciele firm, dyrektorzy administracyjni, finansowi, fleet managerowie, dyrektorzy ds. logistyki, przedstawiciele mediów ogólnopolskich i administracji państwowej.

Nasi wystawcy, jak co roku, przygotowali dla gości wiele atrakcji: efektowne premiery motoryzacyjne, pokazy artystyczne, konkury z nagrodami, dedykowane oferty rynkowe.

Targi Fleet Market to wydarzenie zamknięte, skierowane wyłącznie dla przedstawicieli firm, które są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów do firm. Zapraszamy osoby szukające zarówno jednego samochodu do prowadzenia działalności biznesowej, jak tych, którzy poszukują pojazdów do flot liczących od kilkudziesięciu do kilkuset aut.

Fleetmarket2014_1.jpg
Fleetmarket2014_2.jpg
Fleetmarket2014_3.jpg
Fleetmarket2014_4.JPG
Fleetmarket2014_5.jpg
Fleetmarket2014_6.jpg
Fleetmarket2014_7.JPG
Fleetmarket2014_8.JPG
bottom of page