top of page

HONDA GOLD WING

HONDA GOLD WING_1
HONDA GOLD WING_2
HONDA GOLD WING_3
HONDA GOLD WING_4
HONDA GOLD WING_5
HONDA GOLD WING_6
HONDA GOLD WING_7
HONDA GOLD WING_8
HONDA GOLD WING_9
HONDA GOLD WING_10
HONDA GOLD WING_11
HONDA GOLD WING_12
HONDA GOLD WING_13
HONDA GOLD WING_14
HONDA GOLD WING_15
HONDA GOLD WING_16
HONDA GOLD WING_17
HONDA GOLD WING_18
HONDA GOLD WING_19
HONDA GOLD WING_20
HONDA GOLD WING_21
HONDA GOLD WING_22
HONDA GOLD WING_23
HONDA GOLD WING_24
HONDA GOLD WING_25
HONDA GOLD WING_26
HONDA GOLD WING_27
HONDA GOLD WING_28
HONDA GOLD WING_29

NAJWYŻSZY POZIOM KOMFORTU

Nawet najdłuższa podróż nie będzie nużąca.

Luksusowy motocykl turystyczny o doskonałych parametrach technicznych. Unikalny, sześciocylindrowy boxer o pojemności 1832 cm3 z wtryskiem paliwa generuje fantastyczny moment obrotowy, który gwarantuje płynne przyspieszanie i minimalny poziom hałasu. Pięciostopniowa skrzynia biegów jest wyposażona w nadbieg oraz napęd przenoszony za pomocą wału. W rezultacie motocykl umożliwia niezwykle płynną jazdę z niską prędkością obrotową, zapewnia najwyższy poziom komfortu i niskie zużycie paliwa.

Moc porównywalna do turbiny

Sercem motocykla jest unikalny, sześciocylindrowy boxer o pojemności 1832 cm3, który płynnie generuje dużą moc i wysoki moment obrotowy przy minimalnym poziomie drgań. Wszystko to znacznie podnosi komfort i przyjemność z jazdy.

Od czterdziestu lat pokonujemy kontynenty i świat w najbardziej komfortowych warunkach. To jest coś, co warto celebrować.

Gold Wing to legendarny motocykl, który pozwala spełnić marzenia, znany na całym świecie ze względu na komfort, jaki oferuje podczas dalekich podróży. Łączy niezwykłą moc sześciocylindrowego boksera o pojemności 1832 cm³ z niezawodnością, z jakiej słyną maszyny marki Honda. To motocykl, który nie ma sobie równych.

Wersja specjalna

Celebrujemy okrągłą rocznicę, prezentując w 2015, Hondę Gold Wing 40th anniversary edition (wersję jubileuszową z okazji 40 lecia). Limitowana wersja występuje również w unikalnym, dwukolorowym (czerwono/czarnym) malowaniu Candy Prominence Red/Graphite Black. Kolory oddzielone są eleganckim, srebrnym pasem, na którym inkrustowane są emblematy 40-lecia - podobne okolicznościowe logo znajduje się na przedniej owiewce, pokrywie kufra i kluczyku.

Przednia owiewka została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać maksymalną ochronę przez wiatrem i warunkami atmosferycznymi.

Jeżeli zaskoczy Cię nagła zmiana pogody, z pomocą przyjdą podgrzewane manetki, podgrzewane siedzenia i system nawiewu ciepłego powietrza na nogi. Przednią szybę można ustawić na sześciu dostępnych wysokościach. Gwałtowne ochłodzenie wcale nie musi powodować zmiany odczuwalnej temperatury.

Zapakuj co chcesz

Schowki w owiewkach, górny kufer oraz boczne kufry... Honda Gold Wing oferuje ponad 150 litrów przestrzeni ładunkowej. Specjalnie zaprojektowany bagażnik jest zamykany na zamek sterowany pilotem w kluczyku. Motocykl jest wyposażony w system lokalizacji dźwiękowej.

bottom of page