HONDA JAZZ 2015/2016

HONDA JAZZ_1
HONDA JAZZ_2
HONDA JAZZ_3
HONDA JAZZ_4
HONDA JAZZ_5
HONDA JAZZ_6
HONDA JAZZ_7
HONDA JAZZ_8
HONDA JAZZ_9
HONDA JAZZ_10
HONDA JAZZ_11
HONDA JAZZ_12
HONDA JAZZ_13
HONDA JAZZ_14
HONDA JAZZ_15
HONDA JAZZ_16
HONDA JAZZ_17
HONDA JAZZ_18
HONDA JAZZ_19
HONDA JAZZ_20
HONDA JAZZ_21
HONDA JAZZ_22
HONDA JAZZ_23
HONDA JAZZ_24
HONDA JAZZ_25
HONDA JAZZ_26
HONDA JAZZ_27
HONDA JAZZ_28
HONDA JAZZ_29
HONDA JAZZ_30
HONDA JAZZ_31
HONDA JAZZ_32
HONDA JAZZ_33
HONDA JAZZ_34
HONDA JAZZ_35
HONDA JAZZ_36
HONDA JAZZ_37
HONDA JAZZ_38
HONDA JAZZ_39

Honda Jazz to samochód o niewielkich gabarytach, który oferuje komfort samochodu wyższej klasy.

Usiądź za kierownicą nowej Hondy Jazz i poczuj się jak w domu. Twoje dłonie intuicyjnie odnajdą wszystkie elementy sterujące, a wzrok w naturalny sposób odnajdzie informacje wyświetlane na czytelnych wskaźnikach. Natychmiast poczujesz, że wszystkie elementy wyposażenia wnętrza zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości.

Zaawansowana technologia w standardzie

Honda Jazz jest wyposażona w takie funkcje, jak tempomat, przyciski zdalnego sterowania systemem audio na kierownicy i elektrycznie regulowane lusterka wsteczne w standardzie. Twoja Honda może mieć jeszcze bogatsze wyposażenie. Wybierz jedną z trzech dostępnych wersji: Trend, Comfort i Elegance.

Honda CONNECT

Honda Jazz jest wyposażona w najnowszą technologię Honda CONNECT. Jest to umieszczony centralnie ekran dotykowy, dzięki któremu masz stały i łatwy kontakt ze znajomymi oraz dostęp do ulubionej muzyki i zdjęć.

 

 

Nowy Jazz jest jeszcze większy w środku. Dzięki pomysłowym fotelom Magic Seats nie musisz już martwić się o ilość miejsca. Dzięki 162 różnym pozycjom konfiguracji, wnętrze zwiększa swoją objętość z 354 do 884 litrów, zapewniając wszechstronność i przestrzeń niezrównaną w swojej klasie. Przewoź pasażerów, bagaż i wszystko, czego zapragniesz.

Nawet przy fotelach ustawionych pionowo i podczas jazdy z kompletem pasażerów nowa Honda Jazz oferuje dużą ilość miejsca. W rzeczywistości Honda Jazz nie ma sobie równych w segmencie „supermini”. Jakby tego było mało, Honda Jazz deklasuje również niektóre sedany pod względem ilości dostępnego miejsca.

 

NAJNIŻSZE ZUŻYCIE PALIWA

Honda Jazz to lider w klasie ekonomii, któremu wystarczy zaledwie 4,6 l paliwa na 100 km. Docenisz to przy każdym tankowaniu.

Nowa Honda Jazz jest wyposażona w wydajny silnik i-VTEC o pojemności 1,3 litra. Nowoczesna jednostka rozwija imponującą moc 102 KM. Jednostka napędowa wykorzystuje technologię Earth Dreams Technology. To nazwa, jaką określamy silniki i skrzynie biegów nowej generacji, które zapewniają wysokie osiągi przy minimalnym wpływie na środowisko.

Skrzynie biegów

Automatyczna czy manualna? Honda Jazz może być wyposażona w nową, 6-biegową manualną skrzynię biegów lub zaawansowaną, bezstopniową skrzynię biegów (CVT). Innymi słowy - samochód oferuje niezwykłą płynność jazdy przy minimalnym zużyciu paliwa.