top of page

SEAT LEON ST 2014R 2,0

SEAT LEON ST_1.jpg
SEAT LEON ST_2.jpg
SEAT LEON ST_3.jpg
SEAT LEON ST_4.jpg
SEAT LEON ST_5.jpg
SEAT LEON ST_6.jpg
SEAT LEON ST_7.jpg
SEAT LEON ST_8.jpg
SEAT LEON ST_9.jpg
SEAT LEON ST_10.jpg
SEAT LEON ST_11.jpg
SEAT LEON ST_12.jpg
SEAT LEON ST_13.jpg
SEAT LEON ST_14.jpg
SEAT LEON ST_15.jpg
SEAT LEON ST_16.jpg
SEAT LEON ST_17.jpg
SEAT LEON ST_18.jpg
SEAT LEON ST_19.jpg
SEAT LEON ST_20.jpg
SEAT LEON ST_21.jpg
SEAT LEON ST_22.jpg
SEAT LEON ST_23.jpg
SEAT LEON ST_24.jpg
SEAT LEON ST_25.jpg
SEAT LEON ST_26.jpg
SEAT LEON ST_27.jpg
SEAT LEON ST_28.jpg
SEAT LEON ST_29.jpg
SEAT LEON ST_30.jpg
SEAT LEON ST_31.jpg
SEAT LEON ST_32.jpg
SEAT LEON ST_33.jpg
SEAT LEON ST_34.jpg
SEAT LEON ST_35.jpg
SEAT LEON ST_36.jpg
SEAT LEON ST_37.jpg
SEAT LEON ST_38.jpg
SEAT LEON ST_39.jpg
SEAT LEON ST_40.jpg
SEAT LEON ST_41.jpg
SEAT LEON ST_42.jpg
SEAT LEON ST_43.jpg
SEAT LEON ST_44.jpg
SEAT LEON ST_45.jpg
SEAT LEON ST_46.jpg
SEAT LEON ST_47.jpg
SEAT LEON ST_48.jpg
SEAT LEON ST_49.jpg
SEAT LEON ST_50.jpg
SEAT LEON ST_51.jpg
SEAT LEON ST_52.jpg
SEAT LEON ST_53.jpg
SEAT LEON ST_54.jpg
SEAT LEON ST_55.jpg
SEAT LEON ST_56.jpg
SEAT LEON ST_57.jpg
SEAT LEON ST_58.jpg
SEAT LEON ST_59.jpg
SEAT LEON ST_60.jpg
SEAT LEON ST_61.jpg
SEAT LEON ST_62.jpg
SEAT LEON ST_63.jpg
SEAT LEON ST_64.jpg
SEAT LEON ST_65.jpg
SEAT LEON ST_66.jpg
SEAT LEON ST_67.jpg
foto. Marek Krakowiak

 

Nowy SEAT Leon ST wyróżnia się dynamizmem
i zapewnia pełen komfort jazdy. Bez względu
na to, czy przemieszczasz się po mieście czy wyruszasz ku nowej przygodzie. Ten samochód sprawdzi się na każdej, nawet najtrudniejszej trasie.

 

Nowy SEAT Leon ST to połączenie sportowego charakteru i wyjątkowego designu, które wyróżniają całą linię samochodów SEAT Leon. Samochód ten nie tylko bez trudu pokonuje każdą trasę i łagodnie wchodzi w zakręty, ale także zaskakuje innowacyjnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Jego charakterystyczna sylwetka skrywa bagażnik o pojemności 587 litrów oraz łatwy i szybki w obsłudze system składania tylnych siedzeń. Dzięki czemu olbrzymi bagażnik w mgnieniu oka zmienia się w jeszcze większy i osiąga pojemność nawet do 1470 litrów.

 

Linia nadwozia nowego SEAT-a Leona ST zachwyca, ale jeszcze bardziej olśniewa jego wnętrze. Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów i najnowszej technologii nasi projektanci stworzyli przestrzeń, która pozwala cieszyć się komfortem jazdy.

 

Nowy SEAT Leon ST został wyposażony
w Aktywny tempomat (ACC).Pozwala on zachować stałą prędkość i bezpieczny dystans od pozostałych samochodów na trasie. Zasygnalizuje on też kierowcy moment, w którym warto przyspieszyć w sytuacji zmniejszenia ruchu na drodze. Jeśli jednak pojazd przed nami zwolni, system automatycznie zahamuje,by zachować bezpieczną odległość i zadbać
o nasz komfort za kierownicą.

 

W nowym Leonie ST wykorzystano doskonale zestrojone zawieszenie, które jest charakterystyczne dla całej linii samochodów SEAT Leon. Dzięki temu auto płynnie porusza się po drodze, łagodnie wchodzi w każdy zakręt i gwałtownie przyśpiesza na prostej trasie. Zawieszenie to posiada konstrukcję, która gwarantuje niespotykaną dynamikę i niezapomniane przeżycia za kierownicą. Zaprojektowano je z myslą o precyzji i wygodzie jazdy.

 

Profil jazdy SEAT-em Leonem wybierzesz, współgra bezpośrednio z aktualnym zachowaniem się auta na drodze. Każdy z trzech wariantów – Eco, Normal i Sport – to trzy różne oblicza pracy silnika, prowadzenia pojazdu, a nawet oświetlenia kabiny. W trybie sportowym włącza się bowiem oświetlenie czerwone, a białe towarzyszy pozostałym dwóm profilom jazdy. Ponadto kierowca może dowolnie tworzyć poszczególne profile, wprowadzając własne, odpowiadające mu ustawienia. W samochodach wyposażonych w skrzynię DSG oprogramowanie kontroluje punkty zmiany biegów przekładni DSG, by zapewnić płynną jazdę po mieście, a w innych okolicznościach precyzję kierowcy rajdowego. Dzięki temu każda podróż jest jedyna w swoim rodzaju.

 

Dzięki zawieszeniu, które dostosowuje się do jakości nawierzchni i warunków panujących na drodze, system Adaptacyjnego zawieszenia (DCC) gwarantuje sportowe osiągi i płynność jazdy. Specjalne amortyzatory otrzymują sygnały
w każdej milisekundzie, co sprawia, że optymalnie dobrane siły działają na podwozie na każdym etapie naszej podróży. Dzięki temu możesz cieszyć się dynamiczną i w pełni komfortową jazdą.

 

Dzięki temu, że komputer pokładowy wyświetla dane na temat zużycia paliwa, zakresu prędkości, czasu przejazdu oraz trasy pozostałej do pokonania, mamy kontrolę nad każdym detalem podczas podróży. Wystarczy rzut oka na ekran, który znajduje się tuż nad kierownicą. Znajdziemy na nim wszystkie potrzebne informacje.

bottom of page