SSANGYONG KORANDO 2016

ssangyong korando_1
ssangyong korando_2
ssangyong korando_3
ssangyong korando_4
ssangyong korando_5
ssangyong korando_6
ssangyong korando_7
ssangyong korando_8
ssangyong korando_9
ssangyong korando_10
ssangyong korando_11
ssangyong korando_12
ssangyong korando_13
ssangyong korando_14
ssangyong korando_15
ssangyong korando_16
ssangyong korando_17
ssangyong korando_18
ssangyong korando_19
ssangyong korando_20
ssangyong korando_21
ssangyong korando_22
ssangyong korando_23
ssangyong korando_24
ssangyong korando_25
ssangyong korando_26
ssangyong korando_27
ssangyong korando_28
ssangyong korando_29
ssangyong korando_30
ssangyong korando_31
ssangyong korando_32
ssangyong korando_33
ssangyong korando_34
ssangyong korando_35
ssangyong korando_36
ssangyong korando_37
ssangyong korando_38
ssangyong korando_39
ssangyong korando_40
ssangyong korando_41
ssangyong korando_42
ssangyong korando_43
ssangyong korando_44
ssangyong korando_45
ssangyong korando_46
ssangyong korando_47
ssangyong korando_48
ssangyong korando_49
ssangyong korando_50
ssangyong korando_51

Wyróżniający się nowoczesnym wyglądem Korando w wersji crossover świetnie sprawdzi się na miejskich ulicach, jak i podczas spontanicznych wypadów za miasto.

Wygląd Nowego Korando został unowocześniony zgodnie z filozofią projektowania SsangYonga znaną jako “Robust Aesthetics from Dynamic Motion” - Sportowa estetyka w pełnej dynamice.

Nowe Korando to modna, dynamiczna elegancja - zarówno wewnątrz i na zewnątrz. Sportowa estetyka na zewnątrz przyciąga wzrok, a wyrafinowane wykończenia wewnątrz dodają mu klasy.

Dzięki bogatej ofercie dodatków wewnętrznych i zewnętrznych Nowe Korando cieszy się opinią samochodu crossover najwyżej klasy.

Dzięki przestronności i dużej pojemności Nowe Korando doskonale sprawdza się zarówno w codziennej jeździe po mieście jak i na weekendowych wycieczkach.

Optymalizacja przestrzeni wewnętrznej zapewnia maksymalnie wiele miejsca na nogi oraz wygodę i przestronność dla podróżujących z tyłu. Tylne fotele można złożyć częściowo lub całkowicie, w zależności od potrzeby, a tak dużą przestrzenią bagażową nie może się pochwalić żaden inny samochód SUV należący do tego segmentu.

Obicie foteli jest bardzo luksusowe, wykonane z tkaniny o nowym wzorze i wykończone podwójnym szwem ozdobnym.

W wersji czarnej obicie jest jednocześnie funkcjonalne i eleganckie, a panele z materiału drewnopodobnego mają matowe wykończenie.

Zwolennicy bardziej odważnego wnętrza mogą zdecydować się na dodatkowe opcje z fotelami obitymi skórą w kolorze czerwonym lub pakietem z wykończeniami chromowanymi.

Nowe Korando oferuje zaawansowany, inteligentny system napędu na wszystkie koła (AWD). System automatycznego rozłożenia momentu obrotowego wyczuwa rodzaj powierzchni jezdni oraz warunki jazdy i przekazuje siłę napędową na te koła, które najbardziej jej potrzebują.

W połączeniu ze standardowym Elektronicznym Programem Stabilizacji (ESP), z alarmowym wspieraniem hamowania oraz 4-kanałowym systemem ABS, system napędu na cztery koła zapewnia kierowcy maksymalną kontrolę nad pojazdem niezależnie od warunków pogodowych.

W celu redukcji hałasu, wibracji i wstrząsów (NVH) w Nowym Korando wprowadzono wiele rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem zawieszenia silnika. Zastosowano m.in. bardzo wytrzymałe, wzmocnione wsporniki mocowania silnika, które wydajnie redukują poziom hałasu o 9.3% do 98dB na biegu jałowym.

Duża powierzchnia bagażowa, a także możliwość dostosowania przestrzeni wewnętrznej do swoich potrzeb gwarantuje podróżującym komfort i przyjemność z jazdy.

Nowe Korando wyposażone jest w jedną z dwóch wersji silnika Diesla (o wyższej lub niższej mocy) lub w model benzynowy. Wszystkie one spełniają unijne wymagania dotyczące emisji zanieczyszczeń.

Silnik Diesla e-XDi200 zapewnia wysoki moment obrotowy przy niskich obrotach, oszczędność zużycia paliwa oraz niski poziom hałasu, wibracji i wstrząsów. Kadłub silnika wraz z głowicami wykonane są z lekkiego i wytrzymałego stopu, a zastosowanie pojedynczego paska rozrządu minimalizuje poślizg i wibracje.

Silnik benzynowy e-XGi200 szczególnie dobrze sprawdza się przy niższych i średnich prędkościach obrotowych. Przesunięcie wału korbowego, otwarty kadłub silnika i technologie zmniejszające tarcie redukują emisję zanieczyszczeń.

Nowe Korando wyposażone zostało w kolumny MacPhersona z przodu oraz wielowahaczowe zawieszenie z tyłu. System wielowahaczowy rozprowadza równomiernie wstrząsy wynikające z nierówności podłoża, zaś 3-punktowe zawieszenie osi tylnej wydajnie redukuje hałas, wibracje i wstrząsy.

W Nowym Korando zainstalowano sześć poduszek powietrznych: po dwie z przodu i z boku dla podróżujących z przodu oraz dwie kurtyny osłaniające pasażerów siedzących w obu rzędach. Poduszka przednia dla pasażera, która ukryta jest za eleganckim panelem, może zostać zablokowana.

W samochodzie zainstalowano także dodatkowe systemy bezpieczeństwa chroniące pasażerów przez wyrzuceniem z pojazdu w przypadku jego przewrócenia.

Umieszczone w przednich fotelach aktywne zagłówki chronią przed uszkodzeniami szyi - w przypadku uderzenia pojazdu z tyłu zagłówki umieszczone w przednich fotelach zostają natychmiast wysunięte do pozycji, w której mogą zapewnić jak najpełniejszą ochronę kręgów szyjnych. Przy fotelach z tyłu umieszczono zaczepy ISOFIX na fotelik dziecięcy.